VAŠE STAROSTI NA NAŠE KŘÍDLA

0610-1 0610-10 0610-2 0610-3 0610-4 0610-5

 

Exkluzivně, prodej řadového rodinného domu se zahradou.

Exkluzivně nabízíme k prodeji zděnou novostavbu (r.2007) řadového rodinného domu s vlastním pozemkem o rozloze 242m2 ve Velkých Přílepech na Praze západ. Dům se skládá ze čtyř podlaží o celkové rozloze 216m2.1PP Hlavní vchod do domu, vstupní hala, chodba ze které je vstup do garáže (protipožární bezpečnostní dveře) dále do technické místnosti,  skladu na WC a k zadnímu východu na zahradu.

1NP kuchyně spojená s obývacím prostorem a francouzským oknem s výstupem na terasu a zahradu. Světlá Kuchyň vybavená linkou Oresi s vestavěnými spotřebiči-kombinovaný sporák s digestoří, myčka a lednice. Sádrokartonový podhled s bodovým osvětlením. Na podlaze dlažba a v obývacím pokoji masivní dubové parkety. Příjemnou atmosféru navazují krbová kamna a výhled do zahrady.  Dále je zde k dispozici koupelna vybavená sprchovým koutem, bidetem, dvojumyvadlem a tepelným žebříkem, toaleta odděleně.

Do 2NP vede kvalitní masivní dubové schodiště. Patro se skládá ze tří ložnic, kde jsou prostorné vestavěné skříně. Odhlučněná dřevěná podlaha je z masivního modřínu. Druhá koupelna se sprchovým koutem, vanou, umyvadlem, tepelným žebříkem a oddělenou toaletou. Obě koupelny jsou vybaveny podlahovým vytápěním a jsou dobře větratelné okny.

Po dubovém schodišti se dostaneme ještě do 3NP. Zde se nachází poslední podkrovní pokoj se střešními okny Velux. Na podlaze položená masivní dřevěná smrková podlaha. Jedná se o kvalitně řešenou zateplenou stavbu s úsporným provozem a  jedinečně vybaveným interiérem. Veškeré dveře s obložkami jsou z dubového masivu stejně jako schodiště a podlaha v obývacím pokoji, dále modřín, smrk a dlažba. Zabezpečovací systém, bezpečnostní prvky, pro internetové připojení rozvod síťového kabelu po celém domě společně s anténou na TV. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kondenzační kotel Vaillant. Za domem klidná zahrada s terasou a dřevěnou pergolou. Velké Přílepy Vám nabízí kvalitní bydlení s veškerou potřebnou infrastrukturou v místě( škola, školky, restaurace, obchod, cukrárny, pošta, sportoviště atd.) pro děti  bohaté sportovní vyžití. 15minut Busem č. 316 na metro Bořislavka a č. 350 na metro Dejvická. Perfektní spojení s letištěm Václava Havla. Půdorysy Vám zašleme na vyžádání emailem. Dále Vám rádi pomůžeme s výběrem bankovního domu, který má aktuálně nejvýhodnější podmínky na trhu vice informací u makléře.